AnaSayfa Ürünlerimiz Programlar Kurumsal  

 

   Güvenlik Kamera Sistemleri

CCTV sistemlerinde Kamera en bilinir ve olması gereken bir cihazdır... Kamera kontrol ve izleme noktası için resim oluşturmaya yaramaktadır.. Her ne kadar ayrı ele alınsa da Lensler kameraların ayrılmaz parçadır.Lensler Kameranın önüne takılır  görüntünün mercekler yardımıyla CCD sensörün üzerine düşmesini sağlar.Takılıp çıkartılabilir , özelliklerine göre kameralar değiştirilebilir .

Lens, kamera, ayak, kablo, bnc, enerji jack, monitör, bilgisayar dvr kayıt kartı veya kayıt ve izleme cihazının bir araya gelmesinden meydana gelir. Kameralardan gelen görüntülerin ekranda izlenmesini, görüntülerin kaydedilmesi, kayıtlı görüntülerin oynatılması ve benzer diğer işlemlerin gerçekleştirilmesini sağlayan elektronik düzeneğe kamera güvenlik sistemi denmektedir.

Ayrıca elde edilen görüntüleri internet explorer vasıtasıyla dünyanın her yerinden rahatça izleyebilirsiniz.

En basit CCTV sistemi bir kameranın koaksiyel kabloyla Monitöre/Televizyona bağlanmasıyla yapılabilir. Kamera çalışma gerilimine göre bir adaptör veya şebeke gerilimiyle beslenebilir. Bu sistemi Lens, Kablo, BNC konnektör, kamera ve Monitör (AV girişi varsa Televizyon ) ile isteiğniz yere kolayca kurabilirsiniz.

Şimdide 4 Kameralı bir CCTV sistemi için ihtiyacınız olacak malzeme 4 kamera , 4 Lens, 4 adet montaj ayakları, 8 adet BNC ,10-20 metre koaksiyel kablo, 4' lü Dvr Kartı veya 4 Kanal Dvr Kayıt cihazı Monitör ve Multiplexer dediğimiz çoklayıcıdır.

İşte biz Techizmet olarak profesyonel ekibimizin analizi sonrasında size en uygun güvenlik kamera sistemini kurmaktayız...

 
     
Bilgisayar Tarihçesi Ip Adresi Nedir? Yerinde Teknik Servis
Teknik servis formu Domain Nedir? Projeksiyon Tamiri
Toplama Bilgisayar Nedir? Hosting Nedir? Outlook Ayarları
     

            © 2009 tecHizmet  Tüm Hakları Saklıdır