Kullanmakta olduğunuz teknoloji ürünlerin (bilgisayar, projeksiyon cihazı, server, cep telefonu, gibi) arıza sonrası tüm sorunlarına, konusunda uzman teknik servis personelimiz ile en kısa sürede yanıt alabilirsiniz.

Bilgisayar Teknik Servisi

Bilgisayarınızda oluşan donanımsal (Anakart, ekran kartı, monitör, harddiskin bozulması ve benzeri) yada yazılımsal (işletim sisteminin açılmaması, bozulması, virüslerden etkilenmesi, sisteminizin kararsız çalışması ve benzeri)  gibi sorunların teknik servis ekibimiz tarafından yerin de yada Techizmet teknik servisinde tamiri ve sorunun giderilmesi gibi işlemlerini kapsamaktadır.

Projeksiyon Lamba Tamiri

Projeksiyon cihazlarınızın lamba ömrü kısıtlı olduğu bilinmektedir. Ömrünü tamamlamış ve/veya bozulmuş yüksek maliyetli projeksiyon lambalarını uzman teknik servis ekibimiz tarafından her bir projeksiyon cihazının kendi özellikleri dikkate alarak yenilenir.
Projeksiyon lamba yenilemesi sonucu, ilk halinden daha yüksek kalitede görüntü ve daha uzun lamba ömrüne sahip olma, maliyetlerinin de % 30'lara varan tasarrufla sağlamaktadır.

Notebook Tamiri

Marka ve model bağımsız notebook tamiri ve notebook onarımı...
Konusunda uzman ekibimiz sizleri en kısa zamanda arızalı notebook' unuz hakkında doğru teşhisi koyarak bilgi vermektedir. Teknik servisimizde her marka ve model notebook için garantili; tamir, bakım, servis, onarım hizmetleri verilmektedir.