• raporlama

    Veri Analizi

    BÜTÇE RAPORLAMA

.tp-caption.montserrat117white,.montserrat117white{color:#ffffff;font-size:113px;font-weight:700;font-family:Montserrat;text-decoration:none;background-color:transparent;border-width:0px;border-color:rgb(0,0,0);border-style:none;text-shadow:none;letter-spacing:-5px}.tp-caption.raleway200pink,.raleway200pink{font-size:60px;font-weight:200;font-family:Raleway;color:#d12a5c;text-decoration:none;background-color:transparent;border-width:0px;border-color:rgb(0,0,0);border-style:none;text-shadow:none;letter-spacing:-4px}

Bütçe raporları ve periyodik zamanlı raporlar şirketinizin geleceği için sizlere bilgi verir. Şirketin her biriminin performansını ve verimliliğini şirketin karlılığını ve nakit yaratma kapasitesini etkin bir biçimde değerlendireceklerdir.

Bütçe Raporu Nedir?

Finansal veriler, genellikle finansal rapor olarak da adlandırılan bir bütçe raporunda belgelenir ve kaydedilir. Bir bütçe raporu ayrıntılı bir dokümantasyon olabilirken, işletme sahibi bunu kısa ve basit hale getirmeyi de seçebilir. Bu karar genellikle raporun genel kullanımı ve okuyucu tarafından etkilenir.

Neden Raporlama?

Bir şirketin bütçe raporu, finansal ihtiyaçlara veya iş için mevcut verilere bağlı olarak farklı bölümlere sahip olacaktır. Ancak, ortak bölümler genel gelir ve satış bilgilerini, işletmenin tam potansiyele sahip olması için gerekli olan sabit ve esnek harcamaları ve varlıkların ve yükümlülüklerin de dahil olduğu tüm şirketin net değerini içerir. Kapsamlı bütçe raporları ayrıca şirket sahibinden şirketteki önemli finansal değişiklikler ve geleceğe yönelik tahminler hakkında bilgi içermektedir.

Sizin İçin

Bizler, Mikro, Netsis, Logo ve Özel Erp programları ile giderlerinizi kontrol altına almanıza. Size özel gelişmiş rapor çözümlerimiz ile doğru sonuçlara ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.

Gelin Şirketinizin büyümesine katkıda bulunalım.